BENADA RESTAURANT

BENADA RESTAURANT je síť restaurací založených na zážitku z jídel, která připravují šéfkuchaři dle tradiční české gastronomie v moderním pojetí s doteky mezinárodních kuchyní a ohledem na požadavky zdravé výživy.

Hosté se mohou těšit na přátelskou atmosférou a vysokou úroveň gastronomie i servisu za dostupné ceny. Zvláštní péče je věnována jak výběru surovin a přípravě jídel, tak i standardům profesionálního osobního přístupu.

Pozornosti neuniknou ani ti nejmenší, kteří se mohou těšit na speciální dětské menu včetně nekuřáckého prostředí. V nabídce jednotlivých restaurací jsou místní speciality i kulinářské zážitky z gastronomického kalendáře.

BENADA RESTAURANT vaří zdravě, z čerstvých surovin a za skvělé ceny. Hlavní chod z business lunch menu lze pořídit od 99 korun včetně speciálních cen za polévku, dezert a nápoje.

BENADA RESTAURANT je partnerem pro vaši snídani, oběd, večeři, či posezení u kávy, sklenky vína nebo skvělého drinku celých 365 dní v roce.

Jsme tu s Vámi, jsme tu pro Vás.

Je to o Vás a o jídle.

Vaše Benada Restaurant

Pokud si přejete dostávat pravidelnou nabídku poledního menu a specialit z gastronomického kalendáře, zašlete nám e-mail na newsletter@benadarestaurant.cz s upřesněním o jakou z Benada restaurací máte zájem.

 

Rezervovat On-line rezervace Restu.cz
Recenze a hodnocení Hele.cz
 
 
CPI hotels